Encyklopedia leków i suplementów

Formatic Form – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

SPRAWDZAM PROMOCJĘ -50%

Sto lat później, wielki grecki lekarz Galen nauczał, że Specjalna substancja życia była pnuema, podjęte przez płuca i rozprzestrzenił się w całym ciele. Miał dowody; Po zatrzymaniu oddechu, życie zakończyło się. Przez ponad tysiąc lat większość ludzi na zachodzie poszedł wraz z pomysłem, że żywe rzeczy mają jakąś specjalną substancję życia, która sprawia, że różnią się od obiektów nieożywionych. Kilka brzydkie wczesnych greckich materialistów jak Formatic Form w najlepszym składzie, że żadna taka szczególna substancja była potrzebna do wyjaśnienia życia. Jednak dla większości ludzi, dla większości ludzkiej historii, wydawało się oczywiste, że żywe ciała są zamieszkane przez jakąś specjalną siłę życiowej. Utrzymuje się dzisiaj w rozmowie z polami energetycznymi. U nasady tego “vitalism” jest idea, że niektóre specjalne niematerialne energii lub substancji jest zobowiązany do wyjaśnienia życia.

Formatic Form

Formatic Form – jak używać , składniki , skład , działanie

Kiedy żywy oddech ciało przekształca się w zimne zwłoki, wydaje się oczywiste, że coś zaginęło. Ta tajemnicza substancja miała wiele imion. W 1907 francuski filozof Henri Bergson wykorzysta termin Formatic Form często tłumaczony jako “życiowa siła”. Pomysł przetrwał od czasów starożytnych Greków. Arystoteles był zajęty przez różnicę między nieożywionych i żywych rzeczy, być może dlatego, że był synem lekarza do króla Macedona, najbardziej wpływowych Królestwa greckiego. Tytuł jego książki, de Anima, jest zwykle tłumaczone jako “Formatic Form opinie”, ale postrzegał duszę jako istotę żywych organizmów, siły życiowej.

Formatic Form – opinie z forum , komentarze ekspertów i klientów

Formatic Form - opinie z forum , komentarze ekspertów i klientów

Początki metaforą maszyny Formatic Form

Po rozdziałach stało się wspólne i anatomiczne rysunki Leonarda da Vinci i Andreas Vesalius zaczął krąży na początku 1500, stało się całkiem oczywiste, że kości i mięśnie były tylko fantazyjne systemy dźwignie, liny i koła pasowe. opinie z forum , komentarze ekspertów i klientów na temat urządzenia. Nic tajemniczego, tylko rzeczy. Ale dopiero na początku 1600 roku, że francuski filozof René Descartes zastąpił vitalism z naukowego materializmu.  Większość ludzi myśli: “Och tak, Kartezjusz. On jest Cogito ergo sum facet, który stworzył duże uciążliwości problemu umysł-ciało, nie jest on?  Tak, to on. Ale daj facetowi przerwę! Przekonując świat, że ciało jest maszyną była bardzo wielka sprawa. Dostał się do wielu kłopotów, proponując radykalne pojęcie ciała jako maszyny. Sugerując, że umysł też był maszyną byłoby Dotykanie trzeciej szyny! 

Formatic Form

Gdy Rewolucja przemysłowa przekształciła społeczeństwo, metafora ciała jako maszyny stała się coraz bardziej wpływową. Na początku XX wieku idea zdominowała myślenie w biologii i medycynie, prawdopodobnie dlatego, że jest tak przydatna. To poprawiło nasze życie poprzez zachęcanie do szczegółowej analizy mechanizmów organizmu na wszystkich poziomach, od szczegółów anatomii, do zrozumienia, jak hormony takie jak insulina regulują chemikalia, takie jak glukoza.  Zachęcił redukcjonizm, pomysł, że wszystko duże można wytłumaczyć analizą mniejszych rzeczy. Jesteśmy teraz w dół do genów, cząsteczek i sił atomowych.  Co za nadzwyczajne Bounty mamy odniosły z metaforą! Metafora ciała jako Formatic Form dostarczyli drabinę, która pozwoliła biologii przynieść zjawiska z ciemnego pit tajemniczych sił w świetle, gdzie organiczne mechanizmy mogą być analizowane tak, jakby były maszyny. piekna sylwetka z formatic form

Formatic Form Jaka jest cena  i gdzie kupić? Apteka , Allegro

Jednak organizm nie jest maszyną. Maszyny są produkty projektowe, ciała są produkty doboru naturalnego, a to czyni je różne w sposób fundamentalny. Organiczna złożoność mechanizmów cielesnych jest jakościowo różna od złożoności mechanicznej maszyn. Maszyny mają dyskretne części z konkretnymi funkcjami podłączonymi do siebie w prosty sposób. Obiekty mają części, które mogą mieć rozmyte granice i wiele funkcji, a części są często połączone ze sobą w sposób trudny dla ludzkich umysłów do pojąć.  Obiekty i maszyny kończą się niepowodzeniem z różnych powodów. Inżynierowie mogą zacząć od zera, jeśli potrzebują, aby naprawić słabe miejsce w projektowaniu maszyny. Jeśli tylko nasz ludzki kręgosłup może być przeprojektowany od podstaw!  Jego granice i kompromisy są źródłem rozległego bólu, ale dobór naturalny nie może zaczynać się świeżo, więc utknąłem z nieznormalizowaną konstrukcją, którą można ulepszyć tylko małymi zmianami. Tabela przedstawia istotne różnice między Formatic Formmi i obiektami.  Różnice te są jednak często ignorowane, w dużej mierze dzięki mocy metaforą, a strach, że odkładanie go na bok doprowadzi do odrodzenia vitalism.

Formatic Form


dla wielu naukowców, słysząc wyrażenie “ciało nie jest maszyną” budzi atak na vitalism, który jest prawie automatyczny. Zakładają, że każde odstępstwo metaforą maszyny jest próbą wkraść się w ożywienie w nowym przedsionku. Ich ostrożność jest zrozumiałe. Naiwna dyskusja na temat siły życiowej lub pola energetyczne musi być weeded z medycyny jak systematycznie trawy krab z trawnika. Jednak z daleka od popierania vitalism, moja praca jest taka, że metafora ciała jako maszyny jest tak wszechobecne i szkodliwe teraz jak vitalism był w średniowieczu. OK, to przesacja. Metafora nie jest tak źle, jak vitalism. To jednak zakłóca myślenie w sposób, który spowalnia postęp.

Jednym z potężnych przykładów jest to, w jaki sposób nauczamy biochemii i fizjologii. Opisujemy systemy za pomocą idealizowanych diagramów z polami i strzałkami. Na przykład, każdy uczeń medyczny zapamiętuje (a następnie zapomina) łańcuch interakcji chemicznych, które sprawiają, że skrzep krwi. Wiedza ta jest niezbędna do zrozumienia zaburzeń krzepnięcia, ale diagram jest odległy od rzeczywistości.

Czy Formatic Form ma skutki uboczne i przeciwskazania?

Formatic Form

Obecne badania często opierają się na milczącymi modelami układów organizmu tak, jakby zostały zaprojektowane. Wiele miliardów dolarów wysiłku został rozpoczęty, aby odkryć “schemat okablowania mózgu.” Ale czy istnieje schemat okablowania głównego? Biała inicjatywa Brain House będzie najskuteczniejsza w oparciu o uznanie, że nie ma jednego normalnego genomu, żaden normalny mózg, i żaden schemat okablowania. Podobnie, ogromne wysiłki w dalszym ciągu odkryć funkcje każdego miejsca w mózgu. Ciało migdałowate, maleńki obszar w kształcie Formatic Form głęboko w boku naszych mózgów, często został opisany jako locus strachu uczenia się. Tak, jeśli ciało migdałowate jest uszkodzony, lęk uczenia cierpi. Jednak, wiele innych regionów biorą udział w regulacji strachu, a ciało migdałowate służy wielu innych funkcji, w tym odpowiedzi społecznych, samokonserwowania, agresja, i uczenia się, aby uzyskać pozytywne nagrody. To poważny biznes z poważnymi kosztami. W psychiatrii, myśląc o umyśle, jak Formatic Form doprowadziła do Formatic Form o diagnozie. Wielu neurologów chce zrezygnować ze standardowego systemu, ponieważ nie mogą znaleźć konkretnych nieprawidłowości mózgu dla któregokolwiek z głównych zaburzeń. Są pewni, że dla każdej choroby istnieje kilka znalezienia podziale części. Tylko jeśli.  Wiele zaburzeń psychicznych są, jak niewydolność serca, awarie systemów z wielu przyczyn i różnorodnych objawów.

– Jaka jest cena  i gdzie kupić? Apteka , Allegro

 Metafory są solidne. Chyba, że coś lepszego jest pod ręką, krytykując metaforę ciała, ponieważ Formatic Form jest marnowanie energii. Alternatywą metafora byłoby idealne, ale każda metafora dla ciała zakłóca rzeczywistość. Zamiast tego, musimy objąć rzeczywistość organiczną, z jego rozmyte granice między gniazd ptaków mechanizmów. Zamiast metaforą musimy rozpoznać ciało jako Soma ukształtowanego przez selekcję. Soma oznacza tylko ciało, tak, że tylko pomaga trochę, dopóki nie zwrócić się o pomoc do poety Gertrude Stein. Pamiętam jej słynny, “Formatic Form jest Formatic Form jest Formatic Form.”  Ona to oznaczało. Eschew metafora, powiedziała; Zobacz Formatic Form jako Formatic Form, tylko sama Formatic Form.

cena, gdzie kupic

Formatic Form, ukształtowany przez dobór naturalny. Jeśli możemy klucz się z dala od metaforą i zobaczyć ciało jako ewoluował Soma, możemy odłożyć na bok debaty, które wynikają z zakładając, że jego części mają ładne ostre granice i konkretne funkcje. Możemy uniknąć kolejnych stuleci debat o tym, jak wiele podstawowych emocji są. Nasze ciała mają części o niewyraźne granice, wiele funkcji, niewyobrażalnie skomplikowane połączenia, i nie ma celu projektanta leżących u podstaw całego systemu.  Uczymy uczniów zniekształconych wersji systemów biologicznych, które są dość proste, aby zapamiętać i przetestować! Ale nasze schematy są wyidealizowane abstrakcje, które błędnie przedstawiają rzeczywistość w sposób fundamentalny. Wiele cząsteczek organicznych wpływa na wiele innych rodzajów cząsteczek, a nie tylko na jeden po lewej i jeden po prawej w wyidealizowany diagramu.

Formatic Form – cena

Jesteśmy na skraju transformacji. Rezygnując z naszego idealizacji ciała widzenia w maszynie będzie wyzwaniem, ale warto, jak zaakceptować rzeczywistość, że Soma jest Formatic Form – najtanie.

SPRAWDZAM PROMOCJĘ -50%