Ionic White- cena, skład, gdzie kupić, opinie (forum)

Ionic White

W 2015 r. sami Amerykanie wydali ponad 11 miliardów dolarów na wybielanie zębów, w tym ponad 1,4 miliarda dolarów na domowe produkty wybielające. Jest wiele produktów do wyboru, jeśli chodzi o wybielanie zębów. Jednak większość produktów wybielających używa środków chemicznych do wybielania zębów, co dotyczy wielu osób. Istnieje wiele czynników, które powodują, że zęby stają się matowe i tracą swój jasny, biały blask. Poznaj Ionic White!

Ionic White- skład, składniki

Niektóre pokarmy mogą zabrudzić szkliwo, które jest zewnętrzną warstwą zębów. Dokładny skład i składniki można znaleźć w ulotce. Dodatkowo, nagromadzenie płytki nazębnej na zębach może spowodować, że będą one wyglądały na żółte. Dokładny skład i składniki można znaleźć na stronie producenta. Ten rodzaj przebarwień można zwykle leczyć regularnymi środkami czyszczącymi i wybielającymi.

Poznaj korzyści Gryki!

Ionic White- skutki uboczne

Czasami jednak zęby wyglądają na żółte, ponieważ twarda emalia uległa erozji, odsłaniając zębinę pod spodem. Dentyna jest naturalnie żółtą, kostną tkanką, która leży pod szkliwem. Ionic White nie powoduje skutków ubocznych. Wyciąganie oleju to tradycyjny indyjski środek ludowy przeznaczony do poprawy higieny jamy ustnej i usuwania toksyn z organizmu.Stosowanie Ionic White nie powoduje skutków ubocznych. Praktyka ta polega na wymachiwaniu olejkiem w ustach w celu usunięcia bakterii, które mogą przekształcić się w płytkę nazębną i spowodować, że Twoje zęby będą wyglądały na żółte.

Ionic White- opinie z forum

Ionic White- opinie z forum

Tradycyjnie Indianie używali oleju słonecznikowego lub sezamowego do pobierania oleju, ale każdy olej będzie działał. Ionic White posiada pozytywne opinie z forum. Olej kokosowy jest popularnym wyborem, ponieważ ma przyjemny smak i oferuje wiele dodatkowych korzyści zdrowotnych. Opinie z forum są pozytywne. Olej kokosowy ma również wysoką zawartość kwasu laurynowego, który znany jest ze swojej zdolności do redukcji stanu zapalnego i zabijania bakterii.

Ionic White- ile razy dziennie, dawkowanie

Mutany Streptococcus są jednym z podstawowych rodzajów bakterii w jamie ustnej, które wywołują płytkę nazębną i zapalenie dziąseł. O tym ile razy dziennie, dawkowanie Ionic White można przeczytać na stronie producenta. W jednym z badań stwierdzono, że codzienne obracanie się olejem sezamowym istotnie zmniejszyło liczbę mutantów Streptococcus w ślinie w ciągu zaledwie jednego tygodnia (8Trusted Source). O tym ile razy dziennie, dawkowanie produktu można przeczytać w ulotce.

Ionic White- jak stosować, ulotka

Ionic White- jak stosować, ulotka

Niestety, nie ma badań naukowych, które udowodniłyby, że olej wybielający zęby. Informacje na temat tego jak stosować produkt znajdziemy w ulotce. Jest to jednak bezpieczna praktyka i zdecydowanie warta wypróbowania. Ulotka jest dostępna na stronie producenta. Wiele osób twierdzi, że ich zęby są bielsze i jaśniejsze po regularnym pobieraniu oleju.

Ionic White- cena, apteka, gdzie kupić

Aby wyciągnąć olej, włóż 1 łyżkę oleju kokosowego do ust i wepchnij i wyciągnij olej przez zęby. Produkt nie jest dostępny w polskich aptekach. Olej kokosowy jest stały w temperaturze pokojowej, więc może trzeba poczekać kilka sekund, aby się stopił. Produkt w najlepszej cenie dostaniemy na stronie producenta. Kontynuować pobieranie oleju przez pełne 15-20 minut. Produktu nie kupimy w aptece. Pamiętaj, aby wypluć olej kokosowy do toalety lub pojemnika na śmieci, ponieważ może on wrócić do stałej formy raz w rurach spustowych i spowodować zatkanie. Informacje o cenie, dostępne na stronie producenta. W przeciwieństwie do wielu innych metod wybielania zębów, wyciąganie oleju kokosowego nie naraża zębów na działanie kwasów lub innych składników, które uszkadzają szkliwo. Oznacza to, że jest to bezpieczne na co dzień.

Dodaj komentarz