Encyklopedia leków i suplementów

MicroTouch Solo – opinie, forum, cena, gdzie kupić?

MicroTouch Solo to zupełnie nowa golarka i trimer do brody typu all-in-one. Jest to niezwykle precyzyjne urządzenie z dwustronnym, niemieckim ostrzem (i jest to synonim bezpieczeństwa i jakości), łatwo wymienialną stalą nierdzewną i zintegrowaną lampą LED. Nie należy lekceważyć tej cechy, ponieważ pozwala ona na wykrycie nawet najkrótszych i najcieńszych włosków w celu całkowitego i ostatecznego golenia.

Jest to produkt wysokiej jakości, powstały po długiej i poważnej działalności projektowej. Microtouch Solo jest z pewnością jedną z najmniejszych golarek elektrycznych dostępnych obecnie na rynku, a jego podwójną zaletą jest to, że jest niezwykle komfortowa, praktyczna i łatwa w obsłudze, a jednocześnie odpowiednia dla osób, które często podróżują.

Co to jest Microtouch Solo?

Golarka elektryczna Microtouch Solo – Używając tej golarki nie musisz już nakładać pianki lub kremu do golenia, ani po prostu wcześniej zmiękczać skóry ciepłą wodą. W rzeczywistości możliwe jest golenie bezpośrednio na suchej twarzy, a idealny rezultat jest gwarantowany, nawet przy usunięcia najkrótszych włosków. Nie ma ryzyka podrażnienia lub zaczerwienienia skóry. Gwarantuje to fakt, że szpilki głowic zostały ukształtowane i głowica jest obrotowa, dzięki czemu doskonale porusza się po fałdach twarzy. Jest również niezwykle bezpieczny w dotyku, dzięki czemu nie odczujesz żadnego dyskomfortu nawet w najbardziej delikatnych miejscach twarzy lub przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Microtouch Solo to najbardziej odpowiednia maszynka nawet do bardzo grubej, twardej i odpornej brody, bez ryzyka oparzeń.

Jak stosować Microtouch Solo

Z jednym zakupem będzie Ci dobrze przez naprawdę długi czas! W przeciwieństwie do wielu innych golarek elektrycznych, nie trzeba ich używać, utrzymując je w stanie naładowanym, więc z kłopotami z podłączonym kablem elektrycznym, ponieważ mają one akumulatory, które są już zawarte w oryginalnym opakowaniu. Baterie te pozwalają na golenie do 45 minut, dzięki czemu nie ma potrzeby ponownego podłączania ich do gniazdka elektrycznego po każdym użyciu. Jest to również cecha, która odróżnia go od wielu innych produktów na rynku, które zazwyczaj mogą być używane tylko do jednej lub dwóch goleń przed ponownym ładowaniem.

Microtouch Solo – skład

Korpus maszynki wykonany jest z ABS, termoplastycznego polimeru o wielu pozytywnych cechach: jest bardzo twardy, odporny na uderzenia, zarysowania, wodę i starzenie. Oznacza to, że przy prawidłowym użytkowaniu i przechowywaniu oraz zgodnie z instrukcjami producenta, golarka będzie miała bardzo długą żywotność. Nie będziesz już musiał martwić się o zakup kremu do golenia i jednorazowych żyletek do golenia za każdym razem, gdy pójdziesz do supermarketu.

W pakiecie Microtouch Solo znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do pełnego działania urządzenia Micro Touch Solo. Oznacza to, że nie trzeba będzie kupować osobno żadnych akcesoriów ani innych elementów uzupełniających. Wewnątrz pudełka, w rzeczy samej, znajdziesz:

  • trymer do brody Micro Touch Solo.
  • trzy grzebienie wykończeniowe ze stali nierdzewnej, łatwe do wymiany. Materiał ten został specjalnie dobrany na etapie projektowania zarówno dlatego, że jest na tyle odporny, że gwarantuje długą żywotność urządzenia, jak i dlatego, że jest absolutnie jednym z najbardziej higienicznych i łatwych do dezynfekcji. Trzy grzebienie pozwalają na użycie Micro Touch Solo do golenia całego ciała, a nie tylko brody. W rzeczywistości może być również używany do usuwania włosków z nosa, uszu, boków, szyi i brwi, w pełni bezpiecznie i z gwarancją końcowego efektu. To wszystko są punkty, które w większości przypadków są trudne do osiągnięcia. Grzebienie są idealne do połowu włosów w zależności od ich długości: 1, 3 i 5 milimetrów.
  • ładowarkę z gniazdem USB do ładowania dołączonych baterii. Obecność portu USB pozwala na ładowanie również poprzez podłączenie urządzenia do komputera osobistego. Ładowanie trwa nie tylko do 45 minut aktywności, ale również bardzo krótki czas ładowania urządzenia jest bardzo ważny. Dołączone akumulatory litowo-jonowe są doskonałej jakości, co zapewnia bardzo dużą liczbę doładowań bez uszkodzeń.
  • szczoteczka do czyszczenia. Higiena ma fundamentalne znaczenie, a producent pomyślał również o tym, jak ważne jest czyszczenie i konserwacja maszynki, starając się, aby była ona jak najprostsza, jak najszybsza i jak najbardziej skuteczna. Szczotka, wyposażona w półsztywne włosie, pozwala na usunięcie wszelkich pozostałości włosów z maszynki, kurzu i innych zanieczyszczeń. Ważne jest, aby nie wkładać maszynki bezpośrednio pod strumień bieżącej wody, aby ją oczyścić, w przeciwnym razie istnieje ryzyko jej zrujnowania lub nawet nieodwracalnego złamania.
  • Certyfikacja 3C: jest to obowiązkowa chińska certyfikacja, która jest uznawana tylko po przeprowadzeniu weryfikacji zarówno na produkcie końcowym, jak i w fabryce. Jest ona ważna przez wiele lat, ale co roku musi być przekazywana z pozytywnymi wynikami następujących wizyt
  • Certyfikacja UL: jest to jeden z najbardziej zaufanych i akceptowanych znaków na świecie, wskazujący na ciągłe przechodzenie testów związanych ze zgodnością z obowiązującymi normami bezpieczeństwa dla każdego typu firmy i produktu. Produkt z certyfikatem UL spełnia normy bezpieczeństwa związane z możliwymi zagrożeniami pożarowymi, porażeniami elektrycznymi i mechanicznymi.
  • Certyfikacja GS, która obejmuje podstawowe wymagania bezpieczeństwa produktów elektrycznych lub mechanicznych, brak niebezpiecznych chemikaliów, ergonomię, hałas, a także obejmuje ocenę produkcji fabrycznej zgodnie z niemieckimi przepisami (wszyscy wiedzą, że niemieckie firmy są bardzo podatne właśnie w zakresie oceny tych parametrów).
  • Certyfikacja CE wskazująca na zgodność wyrobu pod względem bezpieczeństwa z normami i dyrektywami ustanowionymi przez Wspólnotę Europejską. Bez tej certyfikacji żadne przedsiębiorstwo nie może produkować i sprzedawać produktu we Wspólnocie.
    Dlatego tylko produkt o wysokich standardach jakości i bezpieczeństwa może osiągnąć i utrzymać wszystkie te certyfikaty rocznie na całym świecie. Posiadanie certyfikatów wydanych przez organ zewnętrzny ma w rzeczywistości podwójną zaletę: z jednej strony poświadcza jakość produktu, z drugiej strony staje się bodźcem dla firmy do ciągłego doskonalenia.

Gdzie kupić MicroTouch Solo i ile to kosztuje?

Kupno Micro Touch Solo jest bardzo proste. Nie można go zamówić za pośrednictwem głównych stron e-commerce, takich jak Amazon, e-bay lub e-price, a także za pośrednictwem specjalnych niezależnych platform sprzedaży produktów zdrowotnych i kosmetycznych. Microtouch Solo można kupić tylko na oficjalnej stronie.

Oficjalna strona internetowa umożliwia różne formy płatności, w tym płatność za pobraniem, szczególnie dla osób sceptycznie nastawionych do wprowadzania swoich danych, takich jak numer karty kredytowej, przy zakupach w Internecie. Niestety, czasami zdarza się jednak, że czas dostawy przekracza trzy tygodnie, odkąd produkt uzyskał i nadal uzyskuje tak dużą aprobatę, że wnioski znacznie przekraczają oczekiwania. Dostawa jest realizowana bezpośrednio do domu w sposób całkowicie anonimowy, aby zapewnić prywatność klienta przez kuriera.

Opinie tych, którzy już kupili i używają Microtouch Solo:

Opinie i recenzje pozostawione przez tych, którzy już zakupili produkt, są bardzo ważne, aby ocenić produkt w sposób obiektywny i skłonić nowych potencjalnych nabywców do złożenia zamówienia lub rezygnacji z niego. W Internecie jest wiele recenzji na temat Microtouch Solo, zarówno na stronach kupna i sprzedaży Micro Touch Solo, jak i w mediach społecznościowych.

Ogólnie rzecz biorąc, komentarze są więcej niż pozytywne: wszyscy klienci podkreślają łatwość użytkowania, szybkość, z jaką można uzyskać pełne golenie naprawdę wysokiej jakości, zdolność do cięcia nawet najkrótszych i najcieńszych włosów oraz czas trwania ładowania baterii litowej. Stosunek jakość/cena jest więc oceniany jako dobry, nawet w porównaniu z innymi podobnymi golarkami na rynku. Natomiast ci, którzy krytykowali produkt, czynili to z powodu długiego czasu oczekiwania przed dostawą, a w niektórych przypadkach z powodu trudności w wymianie grzebieni.

Dla tych, którzy są niechętni lub sceptyczni, aby kupić produkt z sieci, ponieważ są one używane do zobaczenia na własne oczy i dotknąć, co kupują, surfowanie po Internecie można znaleźć wiele filmów instruktażowych, które pokazują, jak działa brzytwa. Ponadto, jest to artykuł, który był również kilkakrotnie prezentowany w telewizji z kampaniami telezakupowymi. We wszystkich tych odcinkach brzytwa była opisywana i prezentowana z uwagą we wszystkich jej częściach i filmach tych, którzy jej używali, były emitowane. Ci, którzy ją kupili, twierdzą, że całkowicie zapomnieli o jednorazowych golarkach i każdej innej elektrycznej maszynce do golenia.

Golenie za pomocą Micro Touch Solo jest tak proste, wygodne i szybkie, że nie będzie już obciążeniem, ale przyjemnością, którą można podjąć każdego ranka, jak rytuał poświęcenia sobie kilku minut uwagi. Ponadto wiele osób twierdzi, że niezwykle łatwo jest używać go nawet do golenia innej osoby. Często zdarza się to osobom, które opiekują się osobą starszą lub chorą i muszą dbać o higienę osobistą. Golenie może czasami sprawiać trudności i może być przerażające, być może ze względu na obawę przed spowodowaniem skaleczenia lub urazu lub po prostu podrażnienia. Z Micro Touch Tylko te założenia są absolutnie odrzucone. Pomimo bardzo małych rozmiarów, jest dwa razy silniejszy od normalnego i ma to pozytywny wpływ na szybkość golenia.