Skinny Stix- cena, skład, gdzie kupić, opinie (forum)

Skinny Stix

Przyjmowanie probiotyków dla zdrowia jelit to jedno. (Kto odmówi mniej problemów żołądkowych i więcej regularności w łazience? Nikt…. to kto.). Ale czy te maleńkie bakterie znajdujące się w suplementach diety i sfermentowanych produktach żywnościowych mogą pomóc w utracie wagi? W końcu żyją w twoim żołądku. Poznaj Skinny Stix!

Skinny Stix- skład, składniki

Po pierwsze: Czym do cholery są probiotyki? Skinny Stix posiada naturalny skład, składniki. Probiotyki są żywymi mikroorganizmami, które naturalnie żyją już w organizmie, według Narodowego Centrum Zdrowia Uzupełniającego i Integracyjnego (NCCIH). Skład i składniki produktu są pochodzenia roślinnego, naturalne. “Probiotyki to substancje pobudzające wzrost bakterii, szczególnie pożytecznych bakterii, które pomagają utrzymać zdrowie jelit w równowadze”, mówi Frances Largeman-Roth, RDN, autorka Eating in Color. Skinny Stix posiada roślinny skład i składniki. “Zdrowa równowaga pomiędzy dobrymi bakteriami w organizmie może pomóc w regulacji wagi i odizolować się od wielu problemów zdrowotnych.

Schudnij szybko z brzucha!

Skinny Stix- skutki uboczne

Te inne problemy zdrowotne obejmują problemy trawienne, takie jak zespół jelita drażliwego (IBS), wraz z alergicznymi chorobami skóry, takimi jak atopowe zapalenie skóry, a nawet przeziębienie, w przeliczeniu na NCCIH. Skinny Stix nie powoduje skutków ubocznych. Więc, czy probiotyki mogą pomóc w utracie wagi? Producent nie wspomina nic o skutkach ubocznych.
Szczerze mówiąc, nikt nie wie na pewno – to dlatego, że większość badań nad probiotykami skupiła się na tym, jak poprawić problemy z układem pokarmowym lub zdrowiem immunologicznym. Dotychczas produkt nie powodował skutków ubocznych.

Skinny Stix- opinie z forum

Skinny Stix- opinie z forum

Najbardziej obiecujące dowody dotyczące probiotyków i utraty wagi pochodzą z badania przeprowadzonego w 2013 roku w British Journal of Nutrition. Skinny Stix posiada pozytywne opinie z forum. W którym badano wpływ jednego szczepu probiotyków, lactobacillus rhamnosus (LGG). Opinie na forum są pozytywne. Naukowcy śledzili 125 mężczyzn i kobiet w ciągu 12-tygodniowego programu odchudzania, dając połowę uczestników LGG i drugą połowę placebo. Produkt posiada wiele pozytywnych opinii . Pod koniec próby kobiety, które zażywały probiotyki, straciły na wadze więcej niż kobiety na placebo. Grupa probiotyków również kontynuowała odchudzanie po zakończeniu próby (grupa placebo utrzymywała się tylko w mocy).

Skinny Stix- jak stosować, dawkowanie

To brzmi legalnie, prawda? O tym jak stosować, dawkowanie Skinny Stix można przeczytać na stronie producenta. Cóż….tak jakby. Caroline Apovian, MD, dyrektor ds. żywienia i zarządzania wagą w Bostońskim Centrum Medycznym, mówi, że różnica w utracie wagi pomiędzy grupą probiotyczną i placebo w tym badaniu ledwie kwalifikuje się jako godne uwagi. O tym jak stosować, dawkowanie Skinny Stix można przeczytać w ulotce.

Skinny Stix- ile razy dziennie, ulotka

Skinny Stix- ile razy dziennie, ulotka

“Nie było ogólnej różnicy w utracie wagi pomiędzy grupami probiotycznymi i placebo”, mówi, “ale było znaczenie, kiedy oddzielałaś kobiety z grupy probiotycznej”. Ulotka jest dostępna na stronie producenta. Nawet wtedy, jak sama zauważa, kobiety z grupy probiotycznej straciły tylko około 1,8 kilograma (lub niewiele poniżej 4 funtów) więcej niż grupa placebo. O tym ile razy dziennie stosować można przeczytać na stronie produenta. Mimo to probiotyki promują ogólny stan zdrowia, który nigdy nie boli, jeśli chodzi o utratę wagi. O tym ile razy dziennie stosować można przeczytać w ulotce. “Bakterie jelitowe linii jelit i wchodzi w kontakt z jedzeniem, [więc] myśl jest taka, że może to wpłynąć na to, jak wchłaniać składniki odżywcze”, mówi Amy Gorin, RDN, właścicielka Amy Gorin Nutrition w rejonie Nowego Jorku.

Skinny Stix- cena, apteka, gdzie kupić

Ważne jest, aby pamiętać, że dokładnie jak probiotyki na odchudzanie mogą działać w oparciu o wykształcone teorie i spekulacje – nie jest jasne, czy i dlaczego istnieje związek. Produkt na chwilę obecną nie jest dostępny w aptece. Apovian dodaje, że chociaż jest całkowicie możliwe, że probiotyczne wypełnione zdrowe jelita mogą być bardziej podatne na utratę wagi lub utrzymanie wagi, może to być również dzięki innemu rodzajowi przyczyny i skutku. Produkt w najlepszej cenie dostaniemy na stronie producenta. Produktu nie kupimy w aptekach.

Dodaj komentarz